ЛІЦЕНЗІЇ

ДОЗВОЛИ

СЕРТИФІКАТИ

Пропонуємо Вам якісну юридичну допомогу в отриманні ліцензій.

ЛІЦЕНЗУВАННЯ ГОСПОДАРСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ 

Ліцензія – це документ державного зразка, який засвідчує право ліцензіата на провадження зазначеного в ньому виду господарської діяльності протягом визначеного строку у разі його встановлення Кабінетом Міністрів України за умови виконання ліцензійних умов. Стаття 9 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності» містить вичерпний перелік видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню.

СУБ’ЄКТ ГОСПОДАРЮВАННЯ

Суб’єкт господарювання, який має намір надавати послуги в сфері будівництва або займатись медичною практикою, тощо, має особисто або через уповноважений ним орган чи особу звернутись до відповідного органу ліцензування із заявою встановленого зразка про видачу ліцензії та відповідним пакетом документів (ст.10 Закону України «Про ліцензування певних видів господарської діяльності»).

ЯКІСНА ЮРИДИЧНА ДОПОМОГА

Пропонуємо Вам якісну юридичну допомогу в отриманні ліцензій

Повідомлення про прийняття рішення про видачу ліцензії або про відмову у видачі ліцензії надсилається (видається) заявникові в письмовій формі протягом трьох робочих днів з дати прийняття відповідного рішення. У рішенні про відмову у видачі ліцензії зазначаються підстави такої відмови. Органи ліцензування використовують бланки єдиного зразка затвердженні Кабінетом Міністрів України. Ліцензія певного виду господарської діяльності видається необмежений строк, але строк не може бути меншим, ніж п’ять років. З метою економії часу пропонуємо Вам якісну юридичну допомогу в отриманні ліцензій для провадження будівельних робіт (будівельна ліцензія), послуг охорони (охоронна ліцензія), виготовлення палива.

Оставьте заявку

Специалисты связываются предоставляя удобную, понятную консультацию

от 15 мин

Заключаем договор

Закрепляем обязательства, закрепляем фиксированную цену, срок и гарантии, вносите аванс

от 1 часа

Создаем документы

Подписываете документы, возвращаете нашему юристу, юрист проводит регистрацию

от 4 часов

Гос. регистрация

Подписываете документы, возвращаете нашему юристу, юрист проводит регистрацию

от 1 суток

Результат

Проверяете результат в ЕДР, передаем оригиналы документов, оплачиваете услугу

КОНТАКТИ

Наша адреса:

м. Київ, вул. Еспланадна 32В;

Телефон:

(066) 005 96 46

(093) 143 57 72

E-mail: gvp.connect@gmail.com;

www.gvpartners.com.ua