ПЕРВИННА РЕЄСТРАЦІЯ ПІДПРИЄМСТВ

ПРОЦЕДУРА РЕЄСТРАЦІЇ ВЛАСНОГО БІЗНЕСУ
Реєструємо ТОВ (ООО) в тому числі для громадян, які не мають київської реєстрації (іногородніх) та не резидентів України (іноземців).

РЕЄСТРАЦІЯ БІЗНЕСУ

Вирішили заснувати власний бізнес? Тоді Вам до нас!

Від Вас потребується підписання кількох документів, година Вашого часу та гарний настрій. Тож, при мінімальній затраті Вашої енергії і часу наша фірма допоможе Вам розпочати власну справу. І всього через три дні Ви станете повноправним власником бізнесу!

На всіх етапах, починаючи із обрання організаційно-правової форми підприємства, системи оподаткування, структури керівних органів, видів діяльності, юридичної адреси майбутньої фірми, команда «GV Partners» надасть вам повну підтримку. Основний нормативно-правовий акт, який регулює процедуру реєстрації суб’єктів підприємництва — це Закон України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

ЕТАПИ РЕЄСТРАЦІЇ:

1.Реєстрація проводиться протягом трьох робочих днів. За відсутності підстав для відмови у проведенні державної реєстрації (вичерпний перелік яких зазначено у статті 27 Закону) юридичної особи державний реєстратор повинен внести до ЄДР запис про проведення державної реєстрації юридичної особи (стаття 25 Закону).

2.Після цього видається виписка з ЄДР, в якій зазначається вся інформація про новостворену юридичну особу. (Фактично, випискуможна отримати в день реєстрації суб’єкта господарювання або вдень внесення змін, але в такому випадку жодної інформації прореєстрацію в органах статистики, податкової служби та Пенсійного фонду зазначено не буде. прим.)

3.Відкриття банківського рахунку.

4.Постанова на облік в якості платника ПДВ або Єдиного податку (спрощена система оподаткування) – за необхідності.

ВИСНОВОК

Отже, процедура реєстрації власного бізнесу є з одного боку недовгою, але потребує клопітливого заповнення всіх необхідних документів і форм.
Тому, для економії Ваших нервів і часу, радимо звернутися до спеціалістів нашої Компанії. Адже в нас працюють талановиті фахівці-правознавці, які максимально швидко та якісно нададуть Вам послуги з реєстрації прибуткової чи неприбуткової установи, підприємства, організації (ГО, БО, ТОВ, ПП, ДП та інш.) та наладять комунікацію з контролюючими органами.

Оставьте заявку

Специалисты связываются предоставляя удобную, понятную консультацию

от 15 мин

Заключаем договор

Закрепляем обязательства, закрепляем фиксированную цену, срок и гарантии, вносите аванс

от 1 часа

Создаем документы

Подписываете документы, возвращаете нашему юристу, юрист проводит регистрацию

от 4 часов

Гос. регистрация

Подписываете документы, возвращаете нашему юристу, юрист проводит регистрацию

от 1 суток

Результат

Проверяете результат в ЕДР, передаем оригиналы документов, оплачиваете услугу

КОНТАКТИ

Наша адреса:

м. Київ, вул. Еспланадна 32В;

Телефон:

(066) 005 96 46

(093) 143 57 72

E-mail: gvp.connect@gmail.com;

www.gvpartners.com.ua